Steigėjas
kauno-miesto-savivaldybe
Partneriai
smm
upc
logo_lt

Sveikatos želmenėlių asociacijos nariai

bepatyciu-logo
Apklausos

Kaip vertinate mūsų įstaigos paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Gerbiami Kodėlčiuko ugdytinių tėveliai,

Nuolat švelninant karantino sąlygas, pagaliau sulaukėme džiugių žinių ir dėl ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo atnaujinimo:

PRADEDAME DIRBTI  GEGUŽĖS 18 DIENĄ!!! 

Ačiū visiems, dalyvavusiems Švietimo skyriaus apklausoje. Dauguma nurodėte, kad pageidautumėt vesti vaikučius į darželį nuo gegužės 18 d.

Kreipiamės į Jus ir informuojame dėl tam tikrų pasikeitimų, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį, kurie bus reikalingi šiuo laikotarpiu 

Įstaiga nuo 2020 05 18 karantino metu dirbs įprastu laiku.

Nerekomenduojama vesti:

Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020 03 23 įsakyme V-483 numatytame apraše  prisegame čia

Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame apraše).

Nepriimsime:

Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3 arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys). Laikysimės visų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų, nurodytų Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. gegužės 11 d. įsakyme Nr. V-1116 prisegame čia

Vykdant vaikų priėmimą bus laikomasi tokios tvarkos:

Vaikus lydintys asmenys turi turėti veidą ir nosį dengiančias priemones.

Vaikai priimami kieme, kiekvienai grupei priskirtoje aikštelėje. Esant blogam orui, vaikai bus pasitinkami prie įėjimo į darželį.

Vaikus atvesti į darželį galima  vadovaujantis grupių darbo laiku.

Grupių lauko  aikštelėse vaikai priimami nuo 7.45 iki 8.15 val. ( užtikrinant laiko rezervą grupių dezinfekcijai prieš darbo pradžią).

Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojas, dėvintis apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukeltų  didelio streso. Darbuotojas dėvės kaukę arba apsauginį skydą  ir bekontakčiu termometru matuos temperatūrą.

Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugaus atstumo.

Vaikai pasiimami iš savo grupės  lauko žaidimo aikštelės, nesant aikštelėje vaikų buvimo kieme metu, kitu atveju, prašome skambinti grupės mokytojai ir susitarti dėl vaiko palydėjimo iki išėjimo.

Pirmą kartą po karantino atėjusių į darželį vaikų tėvai privalės užpildyti ir pasirašyti Tėvų deklaraciją prisegame čia  

Būtų labai gerai, jei ateidami atsineštumėte jau užpildytą.

Apie neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui,  prašome informuoti el. paštu : info@kodelciukas.com arba tel.  37 314073,  arba informuojate grupės mokytojas.

Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.

Prie įstaigos įėjimo bus padėtos dezinfekcinės priemonės, jos prieinamos visiems įeinantiems į įstaigą. Prašome jomis naudotis.

Laiptinė bus dezinfekuojama  kas 2 val.

Grupių veikimas:

„Peliukų“ ir „Drugelių“ grupių darbo laikas  nuo 7 val. iki 19 val.

„Kiškučių“ ir „Varpelio“ grupių darbo laikas keičiasi : nuo 7 val. 30 min. iki  18 val.

Šių grupių vaikai į prailgintas grupes bus nepriimami.

Specialistų (muzikos, sporto ir kt.) užsiėmimai organizuojami tik tos pačios grupės vaikams, bendros veiklos neorganizuojamos. Logopedė nuo gegužės 18 iki 31 dienos dirbs ir konsultuos nuotoliniu būdu.

Mokestis už paslaugas:

  • Vaikams, kurie karantino metu nelankys įstaigos, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019-10-15 sprendimu Nr. 454 patvirtintu „Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymo dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo“ 10.7 papunkčiu (dėl ekstremalių įvykių), mokestis už paslaugas lopšelyje-darželyje nebus skaičiuojamas.
  • Vaikams, kurie karantino metu lankys įstaigą, mokestis už paslaugas bus skaičiuojamas vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019-10-15 sprendimu Nr. 454 patvirtintu „Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymo dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašu“.

Labai tikimės, kad saugosite vaikus, save ir vieni kitus. ir padėsite mums apsaugoti  mūsų ugdytinius, darbuotojus ir Jus. Dėl esamos situacijos, pasikeitimų gali būti kasdien, todėl stengsimės Jus informuoti kuo greičiau ir padarysime viską, kad kuo anksčiau apie juos sužinotumėte.

Administracija